Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Yandex lwn OG: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganPARI Universe · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Yandex1.15
OG4.91
Handicap peta
Team Yandex (-1.5)1.80
OG (+1.5)1.94
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.32
Kurang 2.51.56

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Team Yandex dan OG bertemu dalam PARI Universe pada 24 Oktober. Harga kami menjadikan Team Yandex pilihan jelas: peluang menang 81%, pada odds 1.15.

Team Yandex, prestasi terkini: M M M M (menang-kalah: 4-0). OG, prestasi terkini: M M M (menang-kalah: 3-0).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.32, kurang pada 1.56. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi OG, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Team Yandex lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam PARI Universe