Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Spirit lwn LEGION (stack): odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganPARI Universe · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Spirit1.12
LEGION (stack)5.65
Handicap peta
Team Spirit (-1.5)1.70
LEGION (stack) (+1.5)2.08
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.44
Kurang 2.51.51

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam PARI Universe: Team Spirit menentang LEGION (stack), pada 22 Oktober. Team Spirit turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 83% dalam model kami (1.12).

Team Spirit, prestasi terkini: K M K M (menang-kalah: 2-2). LEGION (stack), prestasi terkini: K K M M M (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.44, kurang pada 1.51. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Team Spirit dijangka memenuhi harapan. LEGION (stack) hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam PARI Universe