Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Lazio lwn Cagliari: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 2:00 PTG UTC
PertandinganSerie A · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Lazio1.59
Seri3.86
Cagliari5.47
Handicap gol
Lazio (-1)2.03
Cagliari (+1)1.73
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.75
Kurang 2.52.00

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Lazio dan Cagliari bertemu dalam Serie A pada 1 November. Harga kami menjadikan Lazio pilihan jelas: peluang menang 59%, pada odds 1.59. Keputusan seri berharga 3.86, peluang 24% dalam model kami.

Lazio, prestasi terkini: M M M M M (menang-seri-kalah: 5-0-0). Cagliari, prestasi terkini: K K K S M (menang-seri-kalah: 1-1-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Lazio, seri, kemenangan Cagliari): 1-1-0. Pertemuan terakhir: Lazio 0-0 Cagliari, pada 21 Februari 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.75, kurang pada 2.00. Bagi Cagliari, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Lazio lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Serie A