Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Lecce lwn Genoa: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 5:00 PTG UTC
PertandinganSerie A · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Lecce3.04
Seri3.04
Genoa2.43
Handicap gol
Lecce (0)2.10
Genoa (-0)1.68
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.52.28
Kurang 2.51.58

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, Lecce berdepan Genoa dalam Serie A. Odds kami melihat perlawanan ini hampir seperti lambung syiling: 31% untuk Lecce, 38% untuk Genoa. Keputusan seri berharga 3.04, peluang 31% dalam model kami.

Lecce, prestasi terkini: K K M K K (menang-seri-kalah: 1-0-4). Genoa, prestasi terkini: M M K M K (menang-seri-kalah: 3-0-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Lecce, kemenangan Genoa): 1-0. Pertemuan terakhir: Lecce 1-0 Genoa, pada 24 Mei 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.28, kurang pada 1.58. Dua pasukan setanding dan keputusan yang penting bagi kedua-duanya: sukar untuk diramal. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Serie A