Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Como lwn Venezia: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 11:30 PG UTC
PertandinganSerie A · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Como1.35
Seri4.94
Venezia7.98
Handicap gol
Como (-1.5)1.97
Venezia (+1.5)1.78
Jumlah gol 3.5
Lebih 3.52.24
Kurang 3.51.60

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, Como berdepan Venezia dalam Serie A. Harga kami menjadikan Como pilihan jelas: peluang menang 69%, pada odds 1.35. Keputusan seri berharga 4.94, peluang 19% dalam model kami.

Como, prestasi terkini: M M M M K (menang-seri-kalah: 4-0-1). Venezia, prestasi terkini: K K M K K (menang-seri-kalah: 1-0-4).

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 2.24, kurang pada 1.60. Bagi Venezia, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Como lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Serie A