Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Daniil Medvedev lwn Sho Shimabukuro: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 9:30 PG UTC
PertandinganAlmaty Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Daniil Medvedev1.14
Sho Shimabukuro5.16
Handicap peta
Daniil Medvedev (-1.5)1.76
Sho Shimabukuro (+1.5)1.99
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.36
Kurang 2.51.55

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 22 Oktober, Daniil Medvedev berdepan Sho Shimabukuro dalam Almaty Open. Harga kami menjadikan Daniil Medvedev pilihan jelas: peluang menang 82%, pada odds 1.14.

Daniil Medvedev, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1). Sho Shimabukuro, prestasi terkini: M K K K K (menang-kalah: 1-4).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.36, kurang pada 1.55. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Sho Shimabukuro, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Daniil Medvedev lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Almaty Open