Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Baylor Bears lwn Houston Cougars: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 12:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Baylor Bears1.09
Houston Cougars6.61
Handicap peta
Baylor Bears (-1.5)1.37
Houston Cougars (+1.5)2.93
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.54
Kurang 3.52.39

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 24 Oktober, Baylor Bears berdepan Houston Cougars dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan Baylor Bears pilihan jelas: peluang menang 86%, pada odds 1.09.

Baylor Bears, prestasi terkini: M M M K M (menang-kalah: 4-1). Houston Cougars, prestasi terkini: M K K M M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Baylor Bears, kemenangan Houston Cougars): 2-0. Pertemuan terakhir: Baylor Bears 3-1 Houston Cougars, pada 15 November 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.54, kurang pada 2.39. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Houston Cougars, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Baylor Bears lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women