Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

UC Riverside Highlanders lwn California Baptist Lancers: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 1:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
UC Riverside Highlanders1.35
California Baptist Lancers3.05
Handicap peta
UC Riverside Highlanders (-1.5)1.92
California Baptist Lancers (+1.5)1.82
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.73
Kurang 4.51.42

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: UC Riverside Highlanders menentang California Baptist Lancers, pada 24 Oktober. UC Riverside Highlanders turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 69% dalam model kami (1.35).

UC Riverside Highlanders, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5). California Baptist Lancers, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5).

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.73, kurang pada 1.42. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. UC Riverside Highlanders dijangka memenuhi harapan. California Baptist Lancers hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women