Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Bryant Bulldogs lwn Binghamton Bearcats: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 6:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Bryant Bulldogs1.39
Binghamton Bearcats2.87
Handicap peta
Bryant Bulldogs (-1.5)2.00
Binghamton Bearcats (+1.5)1.75
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.68
Kurang 4.51.43

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, Bryant Bulldogs berdepan Binghamton Bearcats dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan Bryant Bulldogs pilihan jelas: peluang menang 67%, pada odds 1.39.

Bryant Bulldogs, prestasi terkini: M K M M K (menang-kalah: 3-2). Binghamton Bearcats, prestasi terkini: K K M M M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Bryant Bulldogs, kemenangan Binghamton Bearcats): 3-0. Pertemuan terakhir: Bryant Bulldogs 3-2 Binghamton Bearcats, pada 3 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.68, kurang pada 1.43. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Binghamton Bearcats, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Bryant Bulldogs lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women