Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Wake Forest Demon Deacons lwn SMU Mustangs: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 6:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Wake Forest Demon Deacons8.08
SMU Mustangs1.06
Handicap peta
Wake Forest Demon Deacons (+1.5)3.33
SMU Mustangs (-1.5)1.30
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.61
Kurang 3.52.22

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, Wake Forest Demon Deacons berdepan SMU Mustangs dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan SMU Mustangs pilihan jelas: peluang menang 88%, pada odds 1.06.

Wake Forest Demon Deacons, prestasi terkini: K M K K K (menang-kalah: 1-4). SMU Mustangs, prestasi terkini: M M M M K (menang-kalah: 4-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Wake Forest Demon Deacons, kemenangan SMU Mustangs): 0-1. Pertemuan terakhir: Wake Forest Demon Deacons 0-3 SMU Mustangs, pada 25 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.61, kurang pada 2.22. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Wake Forest Demon Deacons, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; SMU Mustangs lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women