Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Temple Owls lwn Tulane Green Wave: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 5:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Temple Owls2.85
Tulane Green Wave1.39
Handicap peta
Temple Owls (+1.5)1.74
Tulane Green Wave (-1.5)2.01
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.68
Kurang 4.51.44

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

NCAA Women menemukan Temple Owls dengan Tulane Green Wave pada 1 November. Tulane Green Wave turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 67% dalam model kami (1.39).

Temple Owls, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2). Tulane Green Wave, prestasi terkini: K M M M K (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Temple Owls, kemenangan Tulane Green Wave): 0-1. Pertemuan terakhir: Temple Owls 0-3 Tulane Green Wave, pada 28 September 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.68, kurang pada 1.44. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Tulane Green Wave dijangka memenuhi harapan. Temple Owls hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women