Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Cal Poly Mustangs lwn UC Santa Barbara Gauchos: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 2:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Cal Poly Mustangs1.05
UC Santa Barbara Gauchos8.31
Handicap peta
Cal Poly Mustangs (-1.5)1.29
UC Santa Barbara Gauchos (+1.5)3.39
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.63
Kurang 3.52.20

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

NCAA Women menemukan Cal Poly Mustangs dengan UC Santa Barbara Gauchos pada 25 Oktober. Cal Poly Mustangs turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 89% dalam model kami (1.05).

Cal Poly Mustangs, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). UC Santa Barbara Gauchos, prestasi terkini: K M M K K (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Cal Poly Mustangs, kemenangan UC Santa Barbara Gauchos): 2-1. Pertemuan terakhir: Cal Poly Mustangs 3-0 UC Santa Barbara Gauchos, pada 23 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.63, kurang pada 2.20. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Cal Poly Mustangs dijangka memenuhi harapan. UC Santa Barbara Gauchos hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women