Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Bethune-Cookman Wildcats lwn Southern Jaguars: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 4:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Bethune-Cookman Wildcats1.18
Southern Jaguars4.49
Handicap peta
Bethune-Cookman Wildcats (-1.5)1.57
Southern Jaguars (+1.5)2.30
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.40
Kurang 3.52.80

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: Bethune-Cookman Wildcats menentang Southern Jaguars, pada 25 Oktober. Bethune-Cookman Wildcats turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 79% dalam model kami (1.18).

Bethune-Cookman Wildcats, prestasi terkini: M K M M K (menang-kalah: 3-2). Southern Jaguars, prestasi terkini: M K M K M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Bethune-Cookman Wildcats, kemenangan Southern Jaguars): 1-0. Pertemuan terakhir: Bethune-Cookman Wildcats 3-1 Southern Jaguars, pada 10 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.40, kurang pada 2.80. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bethune-Cookman Wildcats dijangka memenuhi harapan. Southern Jaguars hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women