Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Maryland Terrapins lwn Michigan State Spartans: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 4:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Maryland Terrapins3.54
Michigan State Spartans1.27
Handicap peta
Maryland Terrapins (+1.5)1.99
Michigan State Spartans (-1.5)1.76
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.88
Kurang 4.51.38

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

NCAA Women menemukan Maryland Terrapins dengan Michigan State Spartans pada 25 Oktober. Michigan State Spartans turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 74% dalam model kami (1.27).

Maryland Terrapins, prestasi terkini: K K K M K (menang-kalah: 1-4). Michigan State Spartans, prestasi terkini: M M K M K (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Maryland Terrapins, kemenangan Michigan State Spartans): 0-1. Pertemuan terakhir: Maryland Terrapins 2-3 Michigan State Spartans, pada 19 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.88, kurang pada 1.38. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Michigan State Spartans dijangka memenuhi harapan. Maryland Terrapins hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women