Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

LSU New Orleans Privateers lwn Texas A&M-Corpus Christi Islanders: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:30 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
LSU New Orleans Privateers4.20
Texas A&M-Corpus Christi Islanders1.20
Handicap peta
LSU New Orleans Privateers (+1.5)2.21
Texas A&M-Corpus Christi Islanders (-1.5)1.62
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.38
Kurang 3.52.88

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

LSU New Orleans Privateers dan Texas A&M-Corpus Christi Islanders bertemu dalam NCAA Women pada 22 Oktober. Harga kami menjadikan Texas A&M-Corpus Christi Islanders pilihan jelas: peluang menang 78%, pada odds 1.20.

LSU New Orleans Privateers, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5). Texas A&M-Corpus Christi Islanders, prestasi terkini: K K K M K (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan LSU New Orleans Privateers, kemenangan Texas A&M-Corpus Christi Islanders): 0-1. Pertemuan terakhir: LSU New Orleans Privateers 0-3 Texas A&M-Corpus Christi Islanders, pada 16 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.38, kurang pada 2.88. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi LSU New Orleans Privateers, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Texas A&M-Corpus Christi Islanders lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women