Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Cleveland State Vikings lwn Oakland Golden Grizzlies: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 10:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Cleveland State Vikings4.49
Oakland Golden Grizzlies1.18
Handicap peta
Cleveland State Vikings (+1.5)2.31
Oakland Golden Grizzlies (-1.5)1.57
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.40
Kurang 3.52.79

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: Cleveland State Vikings menentang Oakland Golden Grizzlies, pada 22 Oktober. Oakland Golden Grizzlies turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 79% dalam model kami (1.18).

Cleveland State Vikings, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5). Oakland Golden Grizzlies, prestasi terkini: M M K M K (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Cleveland State Vikings, kemenangan Oakland Golden Grizzlies): 1-1. Pertemuan terakhir: Cleveland State Vikings 3-1 Oakland Golden Grizzlies, pada 28 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.40, kurang pada 2.79. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Oakland Golden Grizzlies dijangka memenuhi harapan. Cleveland State Vikings hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women