Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Kent State Golden Flashes lwn Eastern Michigan Eagles: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 10:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Kent State Golden Flashes1.17
Eastern Michigan Eagles4.58
Handicap peta
Kent State Golden Flashes (-1.5)1.56
Eastern Michigan Eagles (+1.5)2.34
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.41
Kurang 3.52.77

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Kent State Golden Flashes dan Eastern Michigan Eagles bertemu dalam NCAA Women pada 22 Oktober. Harga kami menjadikan Kent State Golden Flashes pilihan jelas: peluang menang 80%, pada odds 1.17.

Kent State Golden Flashes, prestasi terkini: M M K K M (menang-kalah: 3-2). Eastern Michigan Eagles, prestasi terkini: K K K K M (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Kent State Golden Flashes, kemenangan Eastern Michigan Eagles): 0-2. Pertemuan terakhir: Kent State Golden Flashes 1-3 Eastern Michigan Eagles, pada 10 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.41, kurang pada 2.77. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Eastern Michigan Eagles, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Kent State Golden Flashes lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women