Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Troy Trojans lwn South Alabama Jaguars: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Troy Trojans1.16
South Alabama Jaguars4.79
Handicap peta
Troy Trojans (-1.5)1.53
South Alabama Jaguars (+1.5)2.40
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.42
Kurang 3.52.72

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: Troy Trojans menentang South Alabama Jaguars, pada 22 Oktober. Troy Trojans turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 81% dalam model kami (1.16).

Troy Trojans, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). South Alabama Jaguars, prestasi terkini: M K K M M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Troy Trojans, kemenangan South Alabama Jaguars): 0-2. Pertemuan terakhir: Troy Trojans 1-3 South Alabama Jaguars, pada 27 September 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.42, kurang pada 2.72. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Troy Trojans dijangka memenuhi harapan. South Alabama Jaguars hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women