Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alexander Zverev lwn Martin Landaluce: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alexander Zverev1.03
Martin Landaluce9.89
Handicap peta
Alexander Zverev (-1.5)1.42
Martin Landaluce (+1.5)2.72
Jumlah game 2.5
Lebih 2.53.04
Kurang 2.51.35

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Erste Bank Open menemukan Alexander Zverev dengan Martin Landaluce pada 26 Oktober. Alexander Zverev turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 91% dalam model kami (1.03).

Alexander Zverev, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1). Martin Landaluce, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 3.04, kurang pada 1.35. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Alexander Zverev dijangka memenuhi harapan. Martin Landaluce hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Erste Bank Open