Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Luca Van Assche lwn Learner Tien: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Luca Van Assche2.80
Learner Tien1.40
Handicap peta
Luca Van Assche (+1.5)1.50
Learner Tien (-1.5)2.49
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.97
Kurang 2.51.78

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam Erste Bank Open: Luca Van Assche menentang Learner Tien, pada 26 Oktober. Learner Tien turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 67% dalam model kami (1.40).

Luca Van Assche, prestasi terkini: K M M K K (menang-kalah: 2-3). Learner Tien, prestasi terkini: K M K K M (menang-kalah: 2-3).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.97, kurang pada 1.78. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Learner Tien dijangka memenuhi harapan. Luca Van Assche hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Erste Bank Open