Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Flavio Cobolli lwn Grigor Dimitrov: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Flavio Cobolli1.31
Grigor Dimitrov3.25
Handicap peta
Flavio Cobolli (-1.5)2.24
Grigor Dimitrov (+1.5)1.60
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.04
Kurang 2.51.72

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Erste Bank Open menemukan Flavio Cobolli dengan Grigor Dimitrov pada 26 Oktober. Flavio Cobolli turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 71% dalam model kami (1.31).

Flavio Cobolli, prestasi terkini: K M M K K (menang-kalah: 2-3). Grigor Dimitrov, prestasi terkini: K K K M K (menang-kalah: 1-4).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.04, kurang pada 1.72. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Flavio Cobolli dijangka memenuhi harapan. Grigor Dimitrov hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Erste Bank Open