Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

William & Mary Tribe lwn Hofstra Pride: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
William & Mary Tribe5.13
Hofstra Pride1.14
Handicap peta
William & Mary Tribe (+1.5)2.50
Hofstra Pride (-1.5)1.49
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.45
Kurang 3.52.64

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

NCAA Women menemukan William & Mary Tribe dengan Hofstra Pride pada 22 Oktober. Hofstra Pride turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 82% dalam model kami (1.14).

William & Mary Tribe, prestasi terkini: M K K K M (menang-kalah: 2-3). Hofstra Pride, prestasi terkini: M M K M M (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.45, kurang pada 2.64. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Hofstra Pride dijangka memenuhi harapan. William & Mary Tribe hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women