Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

NC State Wolfpack lwn Wake Forest Demon Deacons: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 10:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
NC State Wolfpack1.23
Wake Forest Demon Deacons3.93
Handicap peta
NC State Wolfpack (-1.5)1.67
Wake Forest Demon Deacons (+1.5)2.12
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.37
Kurang 3.52.96

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

NCAA Women menemukan NC State Wolfpack dengan Wake Forest Demon Deacons pada 23 Oktober. NC State Wolfpack turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 76% dalam model kami (1.23).

NC State Wolfpack, prestasi terkini: K K M M K (menang-kalah: 2-3). Wake Forest Demon Deacons, prestasi terkini: K K M M K (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan NC State Wolfpack, kemenangan Wake Forest Demon Deacons): 1-1. Pertemuan terakhir: NC State Wolfpack 3-1 Wake Forest Demon Deacons, pada 11 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.37, kurang pada 2.96. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. NC State Wolfpack dijangka memenuhi harapan. Wake Forest Demon Deacons hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women