Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Milwaukee Panthers lwn IU Indianapolis Jaguars: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 9:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Milwaukee Panthers1.45
IU Indianapolis Jaguars2.62
Handicap peta
Milwaukee Panthers (-1.5)2.14
IU Indianapolis Jaguars (+1.5)1.66
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.62
Kurang 4.51.45

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Milwaukee Panthers dan IU Indianapolis Jaguars bertemu dalam NCAA Women pada 23 Oktober. Milwaukee Panthers sedikit mendahului dalam angka kami: 64% berbanding 36% untuk IU Indianapolis Jaguars.

Milwaukee Panthers, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2). IU Indianapolis Jaguars, prestasi terkini: K K M K M (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Milwaukee Panthers, kemenangan IU Indianapolis Jaguars): 0-3. Pertemuan terakhir: Milwaukee Panthers 0-3 IU Indianapolis Jaguars, pada 21 November 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.62, kurang pada 1.45. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi IU Indianapolis Jaguars, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Milwaukee Panthers lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women