Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Mississippi State Bulldogs lwn Oklahoma Sooners: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 10:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Mississippi State Bulldogs1.45
Oklahoma Sooners2.64
Handicap peta
Mississippi State Bulldogs (-1.5)2.13
Oklahoma Sooners (+1.5)1.67
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.62
Kurang 4.51.45

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 23 Oktober, Mississippi State Bulldogs berdepan Oklahoma Sooners dalam NCAA Women. Mississippi State Bulldogs sedikit mendahului dalam angka kami: 65% berbanding 35% untuk Oklahoma Sooners.

Mississippi State Bulldogs, prestasi terkini: K K M M K (menang-kalah: 2-3). Oklahoma Sooners, prestasi terkini: K K M K M (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Mississippi State Bulldogs, kemenangan Oklahoma Sooners): 0-1. Pertemuan terakhir: Mississippi State Bulldogs 0-3 Oklahoma Sooners, pada 6 November 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.62, kurang pada 1.45. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Oklahoma Sooners, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Mississippi State Bulldogs lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women