Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Saint Louis Billikens lwn George Mason Patriots: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 9:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Saint Louis Billikens1.19
George Mason Patriots4.41
Handicap peta
Saint Louis Billikens (-1.5)1.58
George Mason Patriots (+1.5)2.28
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.40
Kurang 3.52.81

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: Saint Louis Billikens menentang George Mason Patriots, pada 23 Oktober. Saint Louis Billikens turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 79% dalam model kami (1.19).

Saint Louis Billikens, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2). George Mason Patriots, prestasi terkini: K K K K M (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Saint Louis Billikens, kemenangan George Mason Patriots): 0-2. Pertemuan terakhir: Saint Louis Billikens 0-3 George Mason Patriots, pada 27 September 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.40, kurang pada 2.81. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Saint Louis Billikens dijangka memenuhi harapan. George Mason Patriots hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women