Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Omaha Mavericks lwn North Dakota State Bison: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:30 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Omaha Mavericks1.28
North Dakota State Bison3.45
Handicap peta
Omaha Mavericks (-1.5)1.79
North Dakota State Bison (+1.5)1.96
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.85
Kurang 4.51.39

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 22 Oktober, Omaha Mavericks berdepan North Dakota State Bison dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan Omaha Mavericks pilihan jelas: peluang menang 73%, pada odds 1.28.

Omaha Mavericks, prestasi terkini: M K K M M (menang-kalah: 3-2). North Dakota State Bison, prestasi terkini: K K M K M (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Omaha Mavericks, kemenangan North Dakota State Bison): 1-2. Pertemuan terakhir: Omaha Mavericks 3-1 North Dakota State Bison, pada 26 September 2026.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.85, kurang pada 1.39. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi North Dakota State Bison, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Omaha Mavericks lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women