Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

UC Irvine Anteaters lwn UC San Diego Tritons: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 12:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
UC Irvine Anteaters1.16
UC San Diego Tritons4.78
Handicap peta
UC Irvine Anteaters (-1.5)1.53
UC San Diego Tritons (+1.5)2.40
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.42
Kurang 3.52.72

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

UC Irvine Anteaters dan UC San Diego Tritons bertemu dalam NCAA Women pada 25 Oktober. Harga kami menjadikan UC Irvine Anteaters pilihan jelas: peluang menang 80%, pada odds 1.16.

UC Irvine Anteaters, prestasi terkini: M M M K M (menang-kalah: 4-1). UC San Diego Tritons, prestasi terkini: K K M M K (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan UC Irvine Anteaters, kemenangan UC San Diego Tritons): 2-1. Pertemuan terakhir: UC Irvine Anteaters 3-2 UC San Diego Tritons, pada 24 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.42, kurang pada 2.72. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi UC San Diego Tritons, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; UC Irvine Anteaters lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women