Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

BYU Cougars lwn Arizona State Sun Devils: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 12:30 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
BYU Cougars1.43
Arizona State Sun Devils2.69
Handicap peta
BYU Cougars (-1.5)2.10
Arizona State Sun Devils (+1.5)1.69
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.63
Kurang 4.51.45

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: BYU Cougars menentang Arizona State Sun Devils, pada 25 Oktober. BYU Cougars turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 65% dalam model kami (1.43).

BYU Cougars, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Arizona State Sun Devils, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan BYU Cougars, kemenangan Arizona State Sun Devils): 0-2. Pertemuan terakhir: BYU Cougars 1-3 Arizona State Sun Devils, pada 8 November 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.63, kurang pada 1.45. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. BYU Cougars dijangka memenuhi harapan. Arizona State Sun Devils hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women