Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Yandex lwn 1w Team: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganPARI Universe · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Yandex1.11
1w Team5.84
Handicap peta
Team Yandex (-1.5)1.68
1w Team (+1.5)2.11
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.47
Kurang 2.51.50

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 25 Oktober, Team Yandex berdepan 1w Team dalam PARI Universe. Harga kami menjadikan Team Yandex pilihan jelas: peluang menang 84%, pada odds 1.11.

Team Yandex, prestasi terkini: M M M M (menang-kalah: 4-0). 1w Team, prestasi terkini: K K (menang-kalah: 0-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.47, kurang pada 1.50. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi 1w Team, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Team Yandex lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam PARI Universe