Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Yandex lwn Team Liquid: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganPARI Universe · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Yandex1.17
Team Liquid4.60
Handicap peta
Team Yandex (-1.5)1.85
Team Liquid (+1.5)1.89
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.27
Kurang 2.51.59

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Team Yandex dan Team Liquid bertemu dalam PARI Universe pada 26 Oktober. Harga kami menjadikan Team Yandex pilihan jelas: peluang menang 80%, pada odds 1.17.

Team Yandex, prestasi terkini: M M M M (menang-kalah: 4-0). Kami tiada keputusan terkini untuk Team Liquid, jadi harga ini bersandar pada gambaran yang lebih luas.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.27, kurang pada 1.59. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Team Liquid, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Team Yandex lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam PARI Universe