Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Tomas Machac lwn Alex de Minaur: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 2:00 PTG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Tomas Machac3.14
Alex de Minaur1.33
Handicap peta
Tomas Machac (+1.5)1.58
Alex de Minaur (-1.5)2.29
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.03
Kurang 2.51.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Erste Bank Open menemukan Tomas Machac dengan Alex de Minaur pada 26 Oktober. Alex de Minaur turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 70% dalam model kami (1.33).

Tomas Machac, prestasi terkini: M K M K M (menang-kalah: 3-2). Alex de Minaur, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.03, kurang pada 1.74. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Alex de Minaur dijangka memenuhi harapan. Tomas Machac hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Erste Bank Open