Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

California Baptist Lancers lwn Sacramento State Hornets: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 1:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
California Baptist Lancers2.60
Sacramento State Hornets1.46
Handicap peta
California Baptist Lancers (+1.5)1.65
Sacramento State Hornets (-1.5)2.15
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.61
Kurang 4.51.46

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

NCAA Women menemukan California Baptist Lancers dengan Sacramento State Hornets pada 1 November. Bezanya tipis, tetapi Sacramento State Hornets sedikit diunggulkan: 64% berbanding 36% untuk California Baptist Lancers.

California Baptist Lancers, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2). Sacramento State Hornets, prestasi terkini: M K K K M (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan California Baptist Lancers, kemenangan Sacramento State Hornets): 0-1. Pertemuan terakhir: California Baptist Lancers 0-3 Sacramento State Hornets, pada 25 September 2026.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.61, kurang pada 1.46. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Sacramento State Hornets dijangka memenuhi harapan. California Baptist Lancers hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women