Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Southern Utah Thunderbirds lwn Montana Grizzlies: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 12:30 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Southern Utah Thunderbirds3.34
Montana Grizzlies1.30
Handicap peta
Southern Utah Thunderbirds (+1.5)1.92
Montana Grizzlies (-1.5)1.82
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.82
Kurang 4.51.40

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, Southern Utah Thunderbirds berdepan Montana Grizzlies dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan Montana Grizzlies pilihan jelas: peluang menang 72%, pada odds 1.30.

Southern Utah Thunderbirds, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5). Montana Grizzlies, prestasi terkini: K K K K M (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Southern Utah Thunderbirds, kemenangan Montana Grizzlies): 0-1. Pertemuan terakhir: Southern Utah Thunderbirds 1-3 Montana Grizzlies, pada 16 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.82, kurang pada 1.40. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Southern Utah Thunderbirds, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Montana Grizzlies lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women