Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

San José State Spartans lwn UTEP Miners: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 1:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
San José State Spartans3.49
UTEP Miners1.28
Handicap peta
San José State Spartans (+1.5)1.98
UTEP Miners (-1.5)1.77
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.87
Kurang 4.51.39

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: San José State Spartans menentang UTEP Miners, pada 1 November. UTEP Miners turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 73% dalam model kami (1.28).

San José State Spartans, prestasi terkini: K K K K M (menang-kalah: 1-4). UTEP Miners, prestasi terkini: M M K M K (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan San José State Spartans, kemenangan UTEP Miners): 0-2. Pertemuan terakhir: San José State Spartans 0-3 UTEP Miners, pada 31 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.87, kurang pada 1.39. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. UTEP Miners dijangka memenuhi harapan. San José State Spartans hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women