Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

UC Davis Aggies lwn Hawai'i Rainbow Warriors: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 1:00 PG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
UC Davis Aggies4.68
Hawai'i Rainbow Warriors1.17
Handicap peta
UC Davis Aggies (+1.5)2.36
Hawai'i Rainbow Warriors (-1.5)1.55
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.42
Kurang 3.52.75

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

UC Davis Aggies dan Hawai'i Rainbow Warriors bertemu dalam NCAA Women pada 1 November. Harga kami menjadikan Hawai'i Rainbow Warriors pilihan jelas: peluang menang 80%, pada odds 1.17.

UC Davis Aggies, prestasi terkini: K M M K M (menang-kalah: 3-2). Hawai'i Rainbow Warriors, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan UC Davis Aggies, kemenangan Hawai'i Rainbow Warriors): 2-1. Pertemuan terakhir: UC Davis Aggies 1-3 Hawai'i Rainbow Warriors, pada 31 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.42, kurang pada 2.75. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi UC Davis Aggies, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Hawai'i Rainbow Warriors lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women