Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Kentucky Wildcats lwn Texas A&M Aggies: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 5:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Kentucky Wildcats1.17
Texas A&M Aggies4.72
Handicap peta
Kentucky Wildcats (-1.5)1.54
Texas A&M Aggies (+1.5)2.38
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.42
Kurang 3.52.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam NCAA Women: Kentucky Wildcats menentang Texas A&M Aggies, pada 25 Oktober. Kentucky Wildcats turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 80% dalam model kami (1.17).

Kentucky Wildcats, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1). Texas A&M Aggies, prestasi terkini: M M K K M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Kentucky Wildcats, kemenangan Texas A&M Aggies): 1-1. Pertemuan terakhir: Kentucky Wildcats 0-3 Texas A&M Aggies, pada 21 Disember 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.42, kurang pada 2.74. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Kentucky Wildcats dijangka memenuhi harapan. Texas A&M Aggies hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women