Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Tennessee Volunteers lwn Vanderbilt Commodores: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 5:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Tennessee Volunteers1.30
Vanderbilt Commodores3.36
Handicap peta
Tennessee Volunteers (-1.5)1.81
Vanderbilt Commodores (+1.5)1.93
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.82
Kurang 4.51.40

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Tennessee Volunteers dan Vanderbilt Commodores bertemu dalam NCAA Women pada 25 Oktober. Harga kami menjadikan Tennessee Volunteers pilihan jelas: peluang menang 72%, pada odds 1.30.

Tennessee Volunteers, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Vanderbilt Commodores, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Tennessee Volunteers, kemenangan Vanderbilt Commodores): 1-0. Pertemuan terakhir: Tennessee Volunteers 3-0 Vanderbilt Commodores, pada 8 November 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.82, kurang pada 1.40. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Vanderbilt Commodores, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Tennessee Volunteers lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women