Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Wisconsin Badgers lwn Michigan Wolverines: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 5:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Wisconsin Badgers1.14
Michigan Wolverines5.17
Handicap peta
Wisconsin Badgers (-1.5)1.49
Michigan Wolverines (+1.5)2.52
Jumlah mata 3.5
Lebih 3.51.45
Kurang 3.52.63

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 25 Oktober, Wisconsin Badgers berdepan Michigan Wolverines dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan Wisconsin Badgers pilihan jelas: peluang menang 82%, pada odds 1.14.

Wisconsin Badgers, prestasi terkini: K M M K M (menang-kalah: 3-2). Michigan Wolverines, prestasi terkini: M M K K M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Wisconsin Badgers, kemenangan Michigan Wolverines): 1-0. Pertemuan terakhir: Wisconsin Badgers 3-0 Michigan Wolverines, pada 5 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.45, kurang pada 2.63. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Michigan Wolverines, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Wisconsin Badgers lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women