Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

West Virginia Mountaineers lwn Arizona Wildcats: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 10:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
West Virginia Mountaineers1.39
Arizona Wildcats2.85
Handicap peta
West Virginia Mountaineers (-1.5)2.01
Arizona Wildcats (+1.5)1.75
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.68
Kurang 4.51.44

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

West Virginia Mountaineers dan Arizona Wildcats bertemu dalam NCAA Women pada 23 Oktober. Harga kami menjadikan West Virginia Mountaineers pilihan jelas: peluang menang 67%, pada odds 1.39.

West Virginia Mountaineers, prestasi terkini: K M K K K (menang-kalah: 1-4). Arizona Wildcats, prestasi terkini: K K K K M (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan West Virginia Mountaineers, kemenangan Arizona Wildcats): 0-1. Pertemuan terakhir: West Virginia Mountaineers 0-3 Arizona Wildcats, pada 27 November 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.68, kurang pada 1.44. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Arizona Wildcats, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; West Virginia Mountaineers lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women